ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Bonad 14409117
nr 1440 9117
Bonad
1800-tal, Med Vapensköld, Österrike / Ungern, 173x112 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:12:16
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)